Стратегія – це основний документ для реалізації соціально-економічного розвитку громади. Вона визначає напрямок розвитку громади, служить базою для розробки проектів і програм. Основним завданням цього документу – досягення довгострокових цілей розвитку громади.

Розробка Стратегії розвитку громади відбувається у кілька етапів.

  1. Визначення місії громади (основного призначення громади, унікальних особливостей та переваг) і стратегічного бачення майбутнього громади (уявлення жителів про те, як громада має виглядати в майбутньому).
  2. Аналіз теперішнього стану громади, її сильних та слабких сторін, зовнішніх загроз та можливостей.

Такий аналіз проводиться за тематичними напрямками: освіта, культура і туризм, охорона здоров’я і соціальний захист, розвиток підприємництва, екологія, ЖКГ і благоустрій, молодь і спорт тощо.

У кожному населеному пункті громади створюється робоча група, яка вивчає поточний стан справ та збирає пропозиції мешканців щодо відповідного напрямку функціонування громади.

Село / селище

Контактний телефон робочої групи

Контактний E-mail

Безлюдівка

strategybezludivka@gmail.com

Васищеве

strategyvasischeve@gmail.com

Котляри

strategykotlyary@gmail.com

Лизогубівка

strategylizogubivka@gmail.com

Хорошеве

strategyhorosheve@gmail.com

Повний перелік усіх контактів та зворотнього зв’язку знаходиться ТУТ

3.  Визначення пріоритетів розвитку громади, розробка першочергових (на 1 рік), середньострокових (на 5 років) та довгострокових (до 10 років) планів дій.

4. Проведення широкого громадського обговорення проєкту стратегії розвитку громади.

5. Доопрацювання проєкту стратегії з урахуванням результатів громадського обговорення та представлення стратегії новообраним голові громади та депутатам селищної ради.

Звернутися до розробників Стратегії ОТГ

тел. горячої лінії 067-579-14-51

e-mail: Bogromada@gmail.com

Долучайтесь до нас у