Наступні декілька тижнів – вирішальні для децентралізації з точки зору законодавства та прийняття рішень, які треба встигнути затвердити до початку канікул Верховної Ради України. Одне з пріоритетних питань – нові райони, яких стане значно менше, у порівнянні з чинним устроєм. Причини такого розподілу викликають багато запитань, тож одразу після оприлюднення запропонованих варіантів районного поділу відбулася пресконференція для регіональних ЗМІ.

Під час пресконференції свої запитання поставили і журналісти з регіонів – загалом взяли участь представники 60 видань із 20 областей. Ще близько 10 000 глядачів слідкували за розмовою онлайн у Facebook та Youtube.

Про що запитували журналісти у В’ячеслава Негоди, заступника Міністра розвитку громад та територій, та Віталія Безгіна, народного депутата України, голови підкомітету з питань адмінтерустрою читайте у матеріалі УКМЦ та Програми DOBRE.

Пресконференція відбулася за ініціативи Мінрегіону спільно з підкомітетом з питань адміністративно-територіального устрою Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за партнерської підтримки Українського кризового медіа центру у рамках Програми DOBRE… читати далі

Прямий зв'язок

тел. горячої лінії 067-579-14-51

e-mail: Bogromada@gmail.com

Долучайтесь до нас у